2008-2021 Yerel turnuvalarımızda teklerde "Teşvik" kategorilerinde finalist olup final oynayan oyuncular,
kuralımız gereği sıradaki yerel turnuvadan itibaren artık Veteran kategorilerimizde oynayabiliyorlar.

Ahmet Can AFŞİN 2015   Asuman TURAN
Ahmet ÇETİNBİLEK 2016   Aysel TURAN 2018v
Ahmet IŞIK   Ayşe Özge YILMAZ 2019b
Ali AKDENİZ-2014   Başak İNANÇ
Ali DUMAN -2018b   Belgin GÜL 2021e
Anıl DEVECİ   Belkıs ÇELİKSOY 
Anıl ÖZAZMAZ   Beyza BAŞIHOŞ 2017V
Arda GÖNEN 2015   Birsen CANDAN 2017v
Ayhan BİLİK 2020e   Buket TAŞER-2016
Bahattin ÇELİK 2014   Burcu UYGUR
Barış LEKESİZ   Buse ERTABAKLAR-2013
Barış ÜZÜM   Büşra ÜRKMEZ - 2019f
Bekir GEREDE   Cahide AYDİLEK-2013
Beytullah DEMİRAYAK 2017   Canan KÜÇÜKBEYDAĞ-2014
BİROL ÇABUK   Ceren AKKAN-2014
Burak KABALI 2015   Çiğdem YÜCECENGİZ
Cenk SEZER   Damla GÖKÇETİN
Efe Girgin-2020e   Deniz SAL-2013
Egemen DURMUŞ 2016   Derya ULUCAN 2016
Emre BULUT-2014   Dilara KUNTER 2015
Engin ÇETİN   Duygu UBAY 2019c
Engin YARALI 2021e   Elvan Engin DEMİR
Enis BERKİ 2017v   Emel İNEGÖL,
Eralp ERYANILMAZ-2016   Emine ERDEM
Erdem YALÇINTAŞ   Fatma SEVİMLİ 2020e
Erhan ÇELENK   Funda KÖMÜRCÜ
Faruk DURNA   Füsun ESKİCİOĞLU -2018v
Fuat CANDEMİR   Gaye ERKEK 2017
Furkan YAZICIOĞLU-2014   Göksun KARAMAN-2014
Gökhan ÇİÇEK   Gülseren YILMAZ 20177
Göksel IŞIK 2019b   Günsu ESKİCİOĞLU
Hakan BİNGÖL-2017   Hacer CİHAN
Hakan ELMAS 2019c   Hale KURUÜZÜMCÜ-2017
Haluk İKİNCİ-2016   Handan HASIRCIOĞLU 2016
Haydar KARAHAN    Hatice ERTABAKLAR 2015
Hüzeyin KUZGUN-2013   Hatice SAL 
İbrahim KÖSE 2021e   Hülya KARAKAYA-2014
Kadir ERDEM   Hümeyra DÜNDAR-2019f
Kamil UYSAL 2015   Işıl TEMEL 2019c
Kanat Ay KARUL,   Lizay GÜNDOĞDU-2017
Kürşat ŞİMŞEK - 2019f   Melisa Bensu KILCI-2013
M.Fatih ERKUL 2016F   Merve AKYÜZ 2015
Mert TURAN   Necibe ŞEHİRLİ -2015
Mert YAŞAR 2016   Nergül ÇAKMAK 2015
Mesut YARDIM 2017v   Nil GÜNDOĞDU 20177
Muhittin TURAN   Nilüfer UYSAL 2015
Murat ÖZ   Nuray ÇADERELİ 2016F
Mutlu AYGÜN 2019f   Nursel DİLLİ
Nedim ÇUBUKÇU-2017   Orkide ÇETİN
Nurettin ERCAN   Ö.Işık OKNAOĞLU-2014
Orçun KARANFİL 2017   Özlem ERKUL 2017
Osman KAPLAN-2020e   Özlem KARAKAŞ-2018f
Ömer Faruk PINAR 2018v   Öznur DURAN 2016F
Özlen KOÇUK 20177   Pınar KARAKOZ
Sabri ASLAN-2018b   Seher DURSUN
Salih ONAY 2018v   SELİN SOLAK-2013
Savaş ISPARTA   Senem Yiğit ÖZER 2015
Sergen DAĞDEMİR-2014   Serap AYGÜN-2016
Serkan VAROL-2013   Serap YELKEN
Servet DANACI-2020e   Sevgi ÇOLAK 2021e
Şeref GÖRGÜLÜ   Sultan SAL 2014
Volkan KÖSEOĞLU 2019b   Vijdan ASLAN -2019b
Yiğit SEKİTMEN   Yadigar ÜLKER 2018F
Yunus ÖZTÜRK -2015   Yasemin DEMİRBAŞ
Yusuf BAHADUR 20177   Yıldız AKKAYA-2013
Zafer KUMLU 2015   Yoko TAKABE-2018b
Ziya DEMİRTAŞ 2019c   Zeynep ATAY-2018b
    Zeynep AYKUTLU
    Zuhal UYGUR
 Listeler alfabetiktir.   Zümrüt AKTAŞ 2020e