::.. Aydın Tenis Kulübü ..::

Kulübümüz >
Eğitim Faaliyetlerimiz>
AYTEK Defi Turnuvası >
AYTEK Turnuvaları >
AYTEK Tenis Ligleri >
Tenis Hakkında>
Galeri Arşivi 2008-2018
Anasayfa Arşivi 2016-2017
İletişim Formu
   
 
 
.

Turnuva Ortaklarımız

 



 


 

 

 

 

 

12 Yaş ve 14 Yaş Turnuvalarında dereceye giren sporcularımıza
12 Haziran 2018 Salı 18:30'da Kulübümüzde tören yapılmıştır.
Tüm katılımcılara teşekkür ederiz.



25 May-12 Haz.2018 tarihlerinde
Adnan Menderes Üniversitesi''nde
düzenlenen Rektörlük Kupası
Tenis Turnuvası'nda
Kulübümüz üyelerinden
Esra GÖKDAĞ
Veteran Bayanlarda
1. olmuştur.
Kendisini tebrik ediyor,
başarılarının
devamını diliyoruz.

AYDIN TENİS KULÜBÜ BAŞKANLIĞI'NDAN DUYURU

8-10 Haziran 2018 tarihlerinde kulübümüzde TTF Ulusal
12 Yaş 2x4 Haftasonu Turnuvası yapılmıştır.
Bu hafta yukarıda gördüğünüz
ana kortlarımızda yıllık bakım yapılmış, tamamlanmıştır.
--------------oo---------------
Kulüp binamızda da boya/tadilat işleri başlamıştır.

31 Mayıs-3 Haziran Pazar tarihlerinde kulübümüzde
TTF Ulusal 14 Yaş Haftasonu Turnuvası yoğun katılım ile gerçekleşmiştir.
-----------oo------------
Gururlarımıza teşekkür ediyoruz. Hepimizi yine sevindirdiler..
Akademimize ve emeği geçen herkese teşekkürler..

14 Yaş KIZLAR

1.grup 1. Miray Yelden
1.grup 4. Rana Benan Demir
5.grup 1. Duru Baher Gel
5.grup 2. İrem Sarısakal
5.grup 3. Açelya Su Tolu
6.grup 1. Ceren Dündar
5.grup 3. Doğanaz Turan
5.grup 4. Ceren Kaçin

14 Yaş ERKEKLER

1.grup 4. Sırrı Cem Doğan
4.grup 2. Kudret Arda Gönen
4.grup 4. Ege Göçen
5.grup 1. Mehmet Alp Şen
6.grup 3. Yiğit Emir Ceyhan
7.grup 2. Ege Akın
7.grup 3. Adnan Çukur
8.grup 2. Yiğit Kaya
8.grup 3. Metin Anıl Günhan
8.grup 4. Efe İlker Arslan

8.grup 2. Yiğit Kaya
19 Mayıs Cumartesi 18.00'de
Forum Aydın Alışveriş Merkezinde
Turnuva Ödül Törenimiz yapılmıştır.
Tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz..




Turnuva sayfası için tıklayınız..



Başlama vuruşu ile start verdiğimiz ve
Forum Aydın AVM ile birlikte
düzenlediğimiz 10.Geleneksel Forum AYDIN
Tenis Turnuvasını
çok önemli iki bayram arasında yapıyoruz.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk
Bayramında çocuklarla başladık,
19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramında
ödül töreni ile bitiriyoruz.
Tüm katılımcıların bayramlarını
kutluyor, başarılar diliyoruz.

Ödüllere doymadık.. Gururluyuz..

TTF 11-13 Mayıs Aydın Tenis Kulübü 12 Yaş Haftasonu Tenis Turnuvasında
Yalın Koçuk 1. , Çınar Candan 1. , Derin Çakır 1. ,
Törem Özer 2. , Açelya Su Tolu 2. , Doğa Bilgin 2. , Mert Berkit 2. ,
Adil Furkan Kaya 2. olmuştur. Tüm sporcu çocuklarımızı kutluyoruz..


12 Mayıs 2018 Muğla Tenis Kulübü 14 Yaş Haftasonu Turnuvasında kulübümüzü
başarı ile temsil eden İdil Küçükbeydağ
2. olmuştur. Tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Turnuvalara, ödüllere doymadık.. devam..


Muğla Tenis Kulübü 12 Yaş 2x4 Haftasonu Turnuvasında
Erkekler 1. Mert BERKİT


Durmuyoruz.. Her turnuvada varız..

Rana Benan Demir 1. , Defne Selen Dündar, Yalın Koçuk, Adnan Çukur, Ege Akın 2.


Tüm sporcularımızı tebrik ediyoruz..



İzmir UTEM tesislerinde düzenlenen 12 Yaş Zeytin Dalı Tenis Turnuvasına
kulübümüz 23 sporcumuzla çıkartma yaptı.
Tüm sporcularımıza başarılar diliyor, başta Engin ARSLAN olmak üzere
kendilerini yetiştiren tüm antrenörlerimize teşekkür ediyoruz.


Her yerde, her turnuvada sporcularımızla varız..

Muğla'da düzenlenen 30 Mart- 1 Nisan 2018 TTF Senyör Haftasonu turnuvasında sporcumuz
Arda Gönen grubunda 1. olmuştur. Tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Adana Atlı Spor Kulübü'nde
düzenlenen 30 Mart- 1 Nisan 2018
TTF 12 Yaş Haftasonu
turnuvasında sporcumuz
Rana Benan Demir 1. olmuştur.
Tebrik ediyor,
başarılarının devamını diliyoruz.
Bodrum'da düzenlenen
30 Mart- 1 Nisan 2018
TTF 14 Yaş Haftasonu
turnuvasında sporcumuz
Mert Berkit 2. olmuştur.
Tebrik ediyor,
başarılarının devamını diliyoruz.
İzmir-Buca'da düzenlenen
30 Mart- 1 Nisan 2018
TTF 8-9-10 Yaş Haftasonu
turnuvasında sporcumuz
Ali Eren Baran 3. olmuştur.
Tebrik ediyor,
başarılarının devamını diliyoruz.
İzmir-Buca'da düzenlenen
30 Mart- 1 Nisan 2018
TTF 8-9-10 Yaş Haftasonu
turnuvasında sporcumuz
Hanzade Aydaş 1. olmuştur.
Tebrik ediyor,
başarılarının devamını diliyoruz.
İzmir-Buca'da düzenlenen
30 Mart- 1 Nisan 2018
TTF 8-9-10 Yaş Haftasonu
turnuvasında sporcumuz
Beril Benli 1. olmuştur.
Tebrik ediyor,
başarılarının devamını diliyoruz.
Adana Atlı Spor Kulübü'nde
düzenlenen 30 Mart-1 Nisan 2018
TTF 12 Yaş Haftasonu
turnuvasında sporcumuz
Mustafa Sarınoğlu 4. olmuştur.
Tebrik ediyor,
başarılarının devamını diliyoruz.


23-25 Mart'ta Muğla'da düzenlenen TTF 2*4 Haftasonu turnuvasında
14 yaş kategorisinde Mert Berkit 2. olmuştur.
Tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.




15-18 Mart 2018 İzmir Tenis İhtisas Kulübünde (İZTİK) düzenlenen
8-9 Yaş Haftasonu Turnuvasında 9 Yaş'ta 2. olan Çınar Erdoğan ve
tüm 8 Yaş sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

14 Mart 2018 Tıp Bayramı Haftası Etkinliği olarak düzenlenen
Tenis Turnuvasında finallerdeyiz.


2017
2017 Defi Turnuvası ve 2017 Aytek Ligleri ödül törenlerini ve
ayrıca Muğla'daki turnuvada dereceye giren performans sporcularımız için
16 Şubat 2018 Cuma akşam 19:00'da törenimiz gerçekleşmiştir.
Katılımlarınıza teşekkür ediyoruz.

Ayrıntılar ve Ödül töreni fotoğrafları için tıklayınız..


8-11 Şubat 2018 tarihlerinde MUĞLA'da düzenlenen TTF 12 Yaş Haftasonu
Turnuvası'na 6 sporcu ile katıldık ve 4 madalya ile döndük.


12 yaş Mert Berkit 1. , Ege Göçen 2. , Mustafa Sarınoğlu 2. ,
Rana Benan Demir 2.
Turnuvaya giden tüm sporcularımızı tebrik ediyor,
başarılarının devamını diliyoruz.



Kort Rezervasyonu için:
Mesut Bey 0542 725 37 47



Akademi Tenis Dersleri ve Kursları için;
Akademi Tel:

0507 919 38 89
22193. Ziyaretçimizsiniz..
Akbim Bilgisayar 2008-2018©


Destekçilerimiz





-------
Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap